Aplikator Folii Ochronnej PPF

Informacje o zatrudnieniu

Poszukujemy specjalisty do aplikowania folii ochronnej na samochody!

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Jeśli jesteś doświadczonym specjalistą w aplikowaniu folii ochronnej na pojazdy i poszukujesz nowych wyzwań, to ta oferta jest dla Ciebie

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalne przygotowanie powierzchni pojazdów przed aplikacją folii PPF i winylu, w tym
  • czyszczenie, odtłuszczanie i ewentualne usuwanie drobnych uszkodzeń lakieru.
  • Precyzyjne nakładanie folii ochronnej PPF orz winylu zgodnie z instrukcjami producenta, z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
  • Wykonywanie wszelkich prac związanych z aplikacją folii i winylu zgodnie z harmonogramem produkcji i terminarzem klientów.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości usług oraz osiągnięcia założonych celów produkcyjnych.
  • Zapewnienie estetycznego wykończenia nakładanych materiałów oraz dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe
  • Doświadczenie: Dwuletnie doświadczenie na stanowisku aplikatora folii w branży reklamowo- motoryzacyjnej.
  • Preferowany wiek / płeć: dowolna
  • Język: Polski
  • Dokumenty: Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowo:

  • Podstawowa wiedza z zakresu folii ochronnych PPF.
  • Umiejętność demontażu podstawowych elementów karoserii.
  • Dokładność, precyzja, chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz otwartość na naukę nowych technik i rozwiązań.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

  • Mile widziana umiejętność pracy z folią okienną (szybach).

  • Nakładanie i usuwanie folii samoprzylepnej na szybach.

Warunki Pracy:

  • Zatrudnienie: umowa o pracę, umowa o zlecenie lub B2B
  • Godziny pracy od - do: elastyczne godziny pracy lub 8:00 - 16:00
  • Możliwość nadgodzin: ilość nadgodzin do uzgodnienia
  • Przewidywana ilość godzin pracy w miesiącu 40h
  • Dni pracy: wszystkie powszechne
  • Wynagrodzenia miesięczne: 4000 - 10000 netto

Book Your Next Event

    Podanie powyższych danych osobowych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale konieczne w celu kontaktu zwrotnego oraz przedstawienia przez nas oferty usług, które Cię interesują.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Work4US Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie, pl. Zamkowy 24A lok 1B, 55-200 Oława. Twoje dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych.

    Informujemy, że zgoda może być w każdym chwili wycofana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: info@work4us.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce prywatności.

      Call Now Button