Outsourcing pracowniczy

Outsourcing pracowniczy lub leasing pracowniczy to wynajem dedykowanych osób lub zespołów do pracy u Klienta agencji pracy. Podstawą współpracy jest specjalna umowa między Work4Us, a firmą, w której będą wykonywane konkretne zadania przez oddelegowanych pracowników.

Odpowiedzialność za wykonane usługi spoczywa na agencji zatrudnienia, stąd duża popularność wśród firm, które swoją działalność opierają na pracy cudzoziemców lub wykonują specyficzne projekty. Stąd też warto podjąć współpracę z profesjonalną agencją zatrudnienia, która wywiąże się z zawartych umów.

Outsourcing pracowników produkcyjnych

Duże firmy produkcyjne korzystają z agencji zatrudnienia, aby ograniczyć koszty rekrutacji i rotacji pracowników. 

Work4Us zapewnia pracowników produkcyjnych i wykwalifikowanych specjalistów, dzięki temu Klienci agencji mają gwarancję, że powierzone zadania będą wykonane starannie i zgodnie z harmonogramem.

Agencja pracy, przejmuje obowiązek administracyjny,  kadrowo – płacowy co w znacznym stopniu odciąża firmy współpracujące.

Pracownicy z Indii i Ukrainy

Pracownicy z Indii, Ukrainy to doskonali specjaliści, głównie w przemyśle ciężkim. Agencja od lat rekrutuje osoby z doświadczeniem dla firm produkcyjnych.

Rekrutacja pracowników z Indii

Outsourcing pracowników ze Wschodu, Azji, Afryki to doskonały sposób na uzupełnienie braków kadrowych. Osoby migrujące do Polski są dyspozycyjne, zaangażowane w prace. Zależy im na zatrudnieniu, a przy tym mają „fach w ręku”. 

Rekrutacja pracowników z Indii wymaga elastyczności, zrozumienia i nawiązania dobrych relacji. Dotarcie do odpowiednich kandydatów warto powierzyć doświadczonym rekruterom z agencji pracy tymczasowej.

Powiedz nam, czego oczekujesz od agencji zatrudnienia lub jakich usług potrzebuje Twoja firma.


  Podanie powyższych danych osobowych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale konieczne w celu kontaktu zwrotnego oraz przedstawienia przez nas oferty usług, które Cię interesują.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Work4US Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie, pl. Zamkowy 24A lok 1B, 55-200 Oława. Twoje dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych.  Informujemy, że zgoda może być w każdym chwili wycofana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: info@work4us.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce prywatności.

  HR
  Pay-roll

  Usługi agencji zatrudnienia możemy rozszerzyć o pomoc kadrowo-płacową, prawną i księgową

  Rekrutacje
  stałe

  Nasi Headhunterzy zajmą się całym procesem selekcji i rekrutacji pracowników
   

  Rekrutacja specjalistów IT

  Doświadczony zespół Work4Us rekrutuje odpowiednich specjalistów dla branży IT
   

  Outsourcing pracowniczy

  Przejmiemy odpowiedzialność za zespół, który będzie pracował dla Twojego biznesu
   

  Zatrudnianie cudzoziemców

  Organizujemy legalne zatrudnienie i pobyt obywateli z Europy Wschodniej
   

  Praca
  tymczasowa

  Pozyskujemy pracowników zgodnie z potrzebami klienta, głównie do zakładów produkcyjnych

  Book Your Next Event


   Podanie powyższych danych osobowych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale konieczne w celu kontaktu zwrotnego oraz przedstawienia przez nas oferty usług, które Cię interesują.

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Work4US Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie, pl. Zamkowy 24A lok 1B, 55-200 Oława. Twoje dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych.   Informujemy, że zgoda może być w każdym chwili wycofana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: info@work4us.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce prywatności.

   Book Your Next Event


    Call Now Button