Strefa biznesu

Usługi doradztwa personalnego i outsourcing pracowniczy

Szukasz pracownika, wsparcia prawnego, kadrowego lub księgowego? Nie wiesz, od czego zacząć? Zaufaj profesjonalnej agencji zatrudnienia.

Pracownicy agencji rekrutacyjnej oraz współpracujący z nami specjaliści doskonale znają rynek i zmieniające się przepisy prawa pracy. 

W Work4Us prowadzimy kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacyjnym i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność.

Magazynier z uprawnieniami UDT

Headhunterzy z wieloletnim doświadczeniem skutecznie rekrutują specjalistów na stanowiska menedżerskie, kadrę kierowniczą, programistów, analityków. Poszukujesz pracowników produkcyjnych? W Work4Us polegamy na własnej bazie kandydatów, dzięki temu rekrutacja jest szybka i efektywna.

Prowadzimy outsourcing kadrowo-płacowy, pomoc księgową, rozwiązujemy kwestie związane z legalizacją pobytu i pracy dla obcokrajowców. Łączymy pracodawców i pracowników.

Outsourcing kadrowy

Usługi agencji zatrudnienia możemy rozszerzyć o pomoc kadrowo-płacową, prawną i księgową

Rekrutacje
stałe

Nasi Headhunterzy zajmą się całym procesem selekcji i rekrutacji pracowników
 

Rekrutacja specjalistów IT

Doświadczony zespół Work4Us rekrutuje odpowiednich specjalistów dla branży IT
 

Outsourcing pracowniczy

Przejmiemy odpowiedzialność za zespół, który będzie pracował dla Twojego biznesu
 

Zatrudnianie cudzoziemców

Organizujemy legalne zatrudnienie i pobyt obywateli z Europy Wschodniej
 

Praca
tymczasowa

Pozyskujemy pracowników zgodnie z potrzebami klienta, głównie do zakładów produkcyjnych

Powiedz nam, czego oczekujesz od agencji zatrudnienia lub jakich usług potrzebuje Twoja firma.


  Podanie powyższych danych osobowych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale konieczne w celu kontaktu zwrotnego oraz przedstawienia przez nas oferty usług, które Cię interesują.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Work4US Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie, pl. Zamkowy 24A lok 1B, 55-200 Oława. Twoje dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych.  Informujemy, że zgoda może być w każdym chwili wycofana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: info@work4us.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce prywatności.

  Book Your Next Event


   Podanie powyższych danych osobowych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale konieczne w celu kontaktu zwrotnego oraz przedstawienia przez nas oferty usług, które Cię interesują.

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Work4US Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie, pl. Zamkowy 24A lok 1B, 55-200 Oława. Twoje dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych.   Informujemy, że zgoda może być w każdym chwili wycofana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: info@work4us.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce prywatności.

   Book Your Next Event


    Call Now Button