Pracownicy z Indii

Outsourcing pracowników z Indii
Rekrutacja i zatrudnienie

Outsourcing pracowników z Indii to nie tylko oszczędność czasu i kosztów, ale także gwarancja wysokiej jakości pracy. Nasi pracownicy są starannie wyselekcjonowani i posiadają bogate doświadczenie zawodowe. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje projekty będą realizowane profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami.

Chcesz zwiększyć efektywność swojego biznesu, obniżyć koszty operacyjne i skorzystać z globalnego talentu? Zdecyduj się na outsourcing pracowników z Indii i odkryj nieskończone możliwości!

 

pracownicy z Indii | rekrutacja, selekcja, zatrudnianie pracowników | agencja pracy

Zatrudnianie pracowników z Indii

Szukasz wykwalifikowanych pracowników, którzy spełnią Twoje wymagania, ale polski rynek pracy jest dla Ciebie zbyt wąski? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nasza agencja rekrutacyjna specjalizuje się w pozyskiwaniu najlepszych pracowników z Indii.

 • Dzięki naszej wieloletniej współpracy z indyjskimi firmami oraz wiedzy na temat kultury i specyfiki rynku pracy w Indiach, możemy zapewnić Ci dostęp do wyjątkowych talentów, którzy będą w stanie w pełni zrealizować Twoje oczekiwania.
 • Nie musisz martwić się o skomplikowane procesy rekrutacyjne, ponieważ z nami wszystko jest szybkie i proste.
 • Dzięki sprawdzonym procedurom i narzędziom, możemy zapewnić Ci kompleksową obsługę, od analizy potrzeb, po rekrutację, selekcję i szkolenie pracowników.
 • Nasi eksperci doskonale znają indyjski rynek pracy oraz posiadają duże doświadczenie w pozyskiwaniu pracowników z różnych branż i sektorów. 
 • Pozyskujemy  kandydatów z odpowiednim doświadczeniem, umiejętnościami oraz wysokim poziomem kompetencji. 
 • Pozwól nam pomóc  w znalezieniu najlepszych pracowników z Indii, którzy przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!

Powiedz nam, czego oczekujesz od agencji zatrudnienia lub jakich usług potrzebuje Twoja firma.


  Podanie powyższych danych osobowych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale konieczne w celu kontaktu zwrotnego oraz przedstawienia przez nas oferty usług, które Cię interesują.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Work4US Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie, pl. Zamkowy 24A lok 1B, 55-200 Oława. Twoje dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych.  Informujemy, że zgoda może być w każdym chwili wycofana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: info@work4us.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce prywatności.

  Outsourcing kadrowy

  Usługi agencji zatrudnienia możemy rozszerzyć o pomoc kadrowo-płacową, prawną i księgową

  Rekrutacje
  stałe

  Nasi Headhunterzy zajmą się całym procesem selekcji i rekrutacji pracowników
   

  Rekrutacja specjalistów IT

  Doświadczony zespół Work4Us rekrutuje odpowiednich specjalistów dla branży IT
   

  Outsourcing pracowniczy

  Przejmiemy odpowiedzialność za zespół, który będzie pracował dla Twojego biznesu
   

  Zatrudnianie cudzoziemców

  Organizujemy legalne zatrudnienie i pobyt pracownikom z Indii, Ukrainy, Białorusi etc.
   

  Praca
  tymczasowa

  Pozyskujemy pracowników zgodnie z potrzebami klienta, głównie do zakładów produkcyjnych

  Book Your Next Event


   Podanie powyższych danych osobowych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale konieczne w celu kontaktu zwrotnego oraz przedstawienia przez nas oferty usług, które Cię interesują.

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Work4US Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie, pl. Zamkowy 24A lok 1B, 55-200 Oława. Twoje dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych.   Informujemy, że zgoda może być w każdym chwili wycofana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: info@work4us.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce prywatności.

   Book Your Next Event


    Call Now Button