Rekrutacje IT

Rekrutacje do IT

Czy istnieją firmy bez działów IT lub takie, które nie potrzebują na swoim pokładzie wsparcia informatyka lub programisty? W dzisiejszych czasach to praktycznie niemożliwe. Branża usługowa, e-commerce, przedsiębiorstwa produkcyjne, firmy transportowe, nie mogą sprawnie i szybko działać bez aplikacji, systemów komputerowych. 

Nie potrzebujesz zatrudnionego informatyka na stałe? Dobrym rozwiązaniem będzie outsourcing specjalisty IT.

Czym jest rekrutacja w IT?

Rekrutacja specjalistów IT jest trudnym zadaniem, ze względu na dużą konkurencję i deficyt pracowników. Pracodawcy, z reguły nie są w stanie wyselekcjonować i sprawdzić wiedzę właściwych osób. Warto w takim wypadku skorzystać z usług headhunterskich i powierzyć poszukiwania programistów, informatyków i innych ekspertów IT profesjonalistom.

Work4Us prowadzi rekrutacje do firm oraz działów IT na różne stanowiska. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia IT rekruterów, jesteśmy w stanie wyselekcjonować kandydatów, z odpowiednimi kompetencjami, zgodnie z potrzebami Klienta.

Rekrutacja programistów i pozostałej kadry IT skupia się na:

 • aktywnym poszukiwaniu kandydatów, wykorzystanie własnej bazy, metodę direct search, executive search oraz social media,
 • ocenie i selekcji przesłanych aplikacji,
 • organizowaniu i przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych w wybranej lokalizacji,
 • przedstawieniu profili wybranych kandydatów,
 • reprezentowaniu pracodawcy w negocjacjach płacowych i określaniu warunków pracy,
 • kontakcie z potencjalnymi pracownikami, aż do podpisania umowy i rozpoczęcia pracy.

Outsourcing specjalistów IT

Rekrutację programistów, jeśli nie ma potrzeby stałego utrzymywania zespołu, warto zamienić na outsourcing specjalistów IT.

 

Co to oznacza? Programiści wówczas pracują na poszczególnych projektach, zleceniach, a zatrudniani są zazwyczaj przez firmę zewnętrzną w tym przypadku agencję pracy. 

Takie rozwiązanie jest idealne, ze względu na minimalizację kosztów zatrudnienia, a odpowiedni specjaliści są dobierani do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa, które mogą ulegać nagłym zmianom. 

Co więcej, możliwa jest usługa outsourcingu całych zespołów IT, a nie tylko pojedynczych specjalistów w dowolnym wymiarze czasu.

Takie rozwiązanie polecamy w szczególności, jeśli Klient wprowadza nowy produkt lub usługę, zmienia zaplecze IT i potrzebuje dodatkowego wsparcia.

Powiedz nam, czego oczekujesz od agencji zatrudnienia lub jakich usług potrzebuje Twoja firma.


  Podanie powyższych danych osobowych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale konieczne w celu kontaktu zwrotnego oraz przedstawienia przez nas oferty usług, które Cię interesują.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Work4US Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie, pl. Zamkowy 24A lok 1B, 55-200 Oława. Twoje dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych.  Informujemy, że zgoda może być w każdym chwili wycofana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: info@work4us.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce prywatności.

  HR
  Pay-roll

  Usługi agencji zatrudnienia możemy rozszerzyć o pomoc kadrowo-płacową, prawną i księgową

  Rekrutacje
  stałe

  Nasi Headhunterzy zajmą się całym procesem selekcji i rekrutacji pracowników
   

  Rekrutacja specjalistów IT

  Doświadczony zespół Work4Us rekrutuje odpowiednich specjalistów dla branży IT
   

  Outsourcing pracowniczy

  Przejmiemy odpowiedzialność za zespół, który będzie pracował dla Twojego biznesu
   

  Zatrudnianie cudzoziemców

  Organizujemy legalne zatrudnienie i pobyt obywateli z Europy Wschodniej
   

  Praca
  tymczasowa

  Pozyskujemy pracowników zgodnie z potrzebami klienta, głównie do zakładów produkcyjnych

  Book Your Next Event


   Podanie powyższych danych osobowych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale konieczne w celu kontaktu zwrotnego oraz przedstawienia przez nas oferty usług, które Cię interesują.

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Work4US Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie, pl. Zamkowy 24A lok 1B, 55-200 Oława. Twoje dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych.   Informujemy, że zgoda może być w każdym chwili wycofana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: info@work4us.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce prywatności.

   Book Your Next Event


    Call Now Button