Praca tymczasowa

Potrzebujesz dodatkowych pracowników w sezonie? Chcesz mieć możliwość elastycznego dopasowania liczby pracowników do planów produkcyjnych lub zamówień, zależnych od różnych czynników gospodarczych? Pracownik, z którym jesteś związany na stałe przebywa na dłuższym urlopie? Rozwiązaniem jest praca tymczasowa, popularna forma zatrudnienia w miejscach o dużej rotacji pracowników.

Pracownicy tymczasowi to idealne rozwiązanie kadrowe

Praca tymczasowa obejmuje umowę na czas określony, a okres wypowiedzenia jest krótki. Dlatego też, ta forma zatrudniania polecana jest głównie gdy:

 • firma potrzebuje dodatkowej siły roboczej,

 • do projektu zatrudniani są specjaliści o konkretnych kompetencjach, na określony czas,

 • firma zmienia profil działania,

 • pracodawca nie chce zwiększać stałego zatrudnienia, lub jego profil działalności wyklucza taką praktykę ze względów ekonomicznych,

 • konieczne jest szybkie zastąpienie pracownika przebywającego na dłuższym urlopie np. zdrowotnym lub macierzyńskim,

Sprawdzeni pracownicy tymczasowi

Work4Us dysponuje bogatą bazą pracowników, zainteresowanych pracą tymczasową w takich branżach jak: hotelarstwo, gastronomia, produkcja, logistyka, obsługa magazynów, handel.

Powiedz nam, czego oczekujesz od agencji zatrudnienia lub jakich usług potrzebuje Twoja firma.


  Podanie powyższych danych osobowych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale konieczne w celu kontaktu zwrotnego oraz przedstawienia przez nas oferty usług, które Cię interesują.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Work4US Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie, pl. Zamkowy 24A lok 1B, 55-200 Oława. Twoje dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych.  Informujemy, że zgoda może być w każdym chwili wycofana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: info@work4us.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce prywatności.

  HR
  Pay-roll

  Usługi agencji zatrudnienia możemy rozszerzyć o pomoc kadrowo-płacową, prawną i księgową

  Rekrutacje
  stałe

  Nasi Headhunterzy zajmą się całym procesem selekcji i rekrutacji pracowników
   

  Rekrutacja specjalistów IT

  Doświadczony zespół Work4Us rekrutuje odpowiednich specjalistów dla branży IT
   

  Outsourcing pracowniczy

  Przejmiemy odpowiedzialność za zespół, który będzie pracował dla Twojego biznesu
   

  Zatrudnianie cudzoziemców

  Organizujemy legalne zatrudnienie i pobyt obywateli z Europy Wschodniej
   

  Praca
  tymczasowa

  Pozyskujemy pracowników zgodnie z potrzebami klienta, głównie do zakładów produkcyjnych

  Book Your Next Event


   Podanie powyższych danych osobowych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale konieczne w celu kontaktu zwrotnego oraz przedstawienia przez nas oferty usług, które Cię interesują.

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Work4US Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie, pl. Zamkowy 24A lok 1B, 55-200 Oława. Twoje dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych.   Informujemy, że zgoda może być w każdym chwili wycofana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: info@work4us.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce prywatności.

   Book Your Next Event


    Call Now Button